ОПЛАТА:

Шановні покупці, здійснити оплату замовлень в нашому магазині можливо декількома способами:

  1. ГОТІВКА або БАНКІВСЬКА КАРТА: Безпосередньо в нашому магазині за адресом м.Київ, вул.Святошинська 1 (метро Святошино) при самовивозі.
  2. Онлайн-оплата банківською карткою (LiqPay), ОПЛАТА НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ: Підходить для покупців, які знаходяться в інших містах нашої країни, або не мають змоги завітати до нашого магазину.
  3. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК: Для оплати замовлень юридичних та фізичних осіб по рахунках-фактурах, з подальшим отриманням товару з пакетом бухгалтерських документів.

При будь-якому способі оплати покупець, отримує документ про сплату свого замовлення у форматі фіскального чеку, що є підтвердженням чесності операції.

 

ДОСТАВКА:

Наший інтернет-магазин може запропонувати Вам, такі варіанти отримання товару:

  1. САМОВИВІЗ: Отримати та за потреби оплатити товар безпосередньо в нашому магазині за адресом м.Київ, вул.Святошинська 1 (метро Святошино), що дає покупцеві змогу фізично оцінити якість придбаного товару, а також ознайомитись з нашим асортиментом та характеристиками товару в магазині.
  2. СЛУЖБИ ДОСТАВКИ: Замовлений та оплачений товар також можна відвантажити через НОВУ ПОШТУ. Терміни доставки через перевізників складають 1-3 дні, в залежності від регіону куди відправляється замовлення.

Відправка оплачених замовлень відбувається на протязі від 1 до 3-х робочих днів після комплектації та перевірки нашими менеджерами.