Шановні покупці, ви маєте право протягом 14 днів після покупки товару зробити обмін або повернення товару, при дотриманні певних умов:

  • Наявність фіскального чеку на придбаний товар;
  • Товар не був у використанні;
  • Збережений товарний вигляд;
  • Збережена упаковка, ярлики, пломби, наліпки.

Повернення та обмін справного і комплектного товару, який з якихось причин не підійшов покупцеві, повертається за рахунок покупця.

Також, є групи товарів, які не підлягають поверненню:

  • Витратні матеріали;
  • Відрізна продукція;
  • Елементи живлення;
  • Нагрівальні елементи;
  • Щупи.

 

Обмін і повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині, проводиться тим же способом доставки по Україні, яким він був придбаний. У разі повернення товару повернення грошей проводиться в тій формі, в якій була зроблена його оплата покупцем.

Згідно законодавтва України при поверненні товару, покупець має заповнити "Заяву на повернення коштів" в якій потрібно вказати: Прізвище, Ім'я, Побатькові, індивідуальний номер платника, номер розрахункового рахунку в форматі UA..., назву банківської установи, номер і дату фіскального чеку та сумму коштів. 
УВАГА!!! Кошти повертаються тільки виключно покупцю, який робив оплату по замовленню. 
Заяву на повернення коштів, по вимозі  покупця надсилаємо на пошту або VIBER. Її потрібно роздрукувати, заповнити всі строки  і надіслати нам на пошту m-teh@ukr.net, після чого на протязі 24 годин ми робимо повернення поштів на реквізити вказані в заяві. Також покупець може вкласти заяву в посилку і прислати разом з товаром, що не підійшов.
Повернення коштів відбувається тільки за товар, який надійшов відповідної якості, кількості,  без пошкоджень та слідів використання.

Для юридичних осіб: Повернення коштів юридичним особам відбувається шляхом надання нам "Листа на повернення коштів" на офіційному бланку підприємства, установи. Якщо товар був відвантажений покупцю і отриманий, то потрібно ще з товаром надати "Накладку на повернення товару поставщику". Якщо відправки товару не було, то вистачить листа на повернення коштів. 
УВАГА!!! Кошти повертають тій юридичній особі, установі від якої була здійсненна оплата. Повернення коштів  відбувається протягом 24 годин від моменту отримання листа або повернення товару відповідної якості, кількості, без пошкоджень і слідів використання