Наш інтернет-магазин «MICRO-TEHNIK» пропонує великий асортимент електронних компонентів, радіотехнічного обладнання, інструментів та вимірювальних приладів для ремонту та збору виробів радіолюбителями, майстрами, ремонтними та сервісними центрами.

Ми з 2016 року продаємо та маємо досвід поставки товарів таких виробників: UNI-T, Mastech, Pro'sKit, Makita, Bosch, Stanley, Intertool, Benetech, Peektech, R'Deer, CHS, Kemot, Vorel, Hanlong, YATO, Zhongdi Electronic, Lukey, AOYUE, Baku, Cynel, AMTECH, HG Power, VIPOW, SUNON, Honglitronic, CREE, LiFaShun, HOLLY, MTA, 3M, WINI TAPE, AG Chemia, Cabletech, Handskit. Асортимент нашого магазину на даний момент перевищує 20 000 товарів, що дає змогу задовольнити потреби майже всіх наших клієнтів.

Хто в нас купує і з ким ми працюємо?

  • Радіолюбителі, покупці які займаються дрібним ремонтом електричних приладів, та розробкою власних ідей, для яких ми намагаємося зроби наш магазин надійним постачальником деталей та інструменту.
  • Особи-підприємці та юридичні особи, покупці які займаються ремонтом, виготовленням електротехнічного обладнання в більш великій кількості в встановленні терміни, для яких потрібен надійний постачальник з великим асортиментом товару зі складськими запасами, для безперебійного постачання запчастин на виробництво.

Як в нас купувати?

Купити товар можливо фізично в нашому магазині, а також вибравши бажані товари в нашому інтернет магазині "MICRO- TEHNIK", через "Кошик", і заповнивши всі Ваші дані і реквізити для відвантаження замовлення (НОВА ПОШТА), натиснувши кнопку "Підтвердити замовлення", він надходить нашим менеджерам. Після перевірки всіх даних і наявності товару по складу, з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження даних і затвердження обраного товару. На Вашу електронну пошту або VIBER (вказані при оформленні замовлення) будуть відправлені реквізити для оплати замовлення (по накладеному платежу не працюємо). Як тільки оплата надходить на розрахунковий рахунок, замовлення передається менеджером на склад для комплектації. Процес збору замовлення, виписки документів і відправки здійснюється протягом від 1 до 3-х робочих днів з моменту оплати (субота, неділя та законні державні вихідні дні не вважаються робочими)

 

Графік роботи нашого інтернет-магазину:

Понеділок-П’ятниця: 10:00-18:00

Субота - 10:00-15:00;

Неділя - вихідний;

Онлайн замовлення приймаються 24/7 і обробляються в робочий час